Recenze ABX

ABX ST-230 BL/PWHR

ABX ST-230 BL/PWHR

Přidáno: 3. prosince 2015

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

Kupovala jsem minulý rok na vánoce pro manžela a ten vypadá velice spokojeně. Pro mě je to na pohled pěkná kytara na pohled, manžel na hraje taky hezky a hlavně příznivá cena :-)

Ověřený zákazník Prokapelu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2015

Zakoupeno v Prokapelu.cz

• Kvalita
  • Zvuk
  • Snad asi že není v balení popruh.. ale to vůbec nevadí..

Poměr cena/výkon zvuk je super.. mám ho připojený přes "Line - in" do PC.. a přes Guitar rig 5 to ma nádherný zvuk bez šumu.. Je vhodná pro začatečníky.. ale i pro zkušené ..

Ověřený zákazník Profi stavba Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2015

Zakoupeno v Profi stavba

Je to presne chtel a objednal

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 7. září 2015

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

• Kvalita,perfektní výhřevnost, moderní vzhled

Protože je má můj syn a doporučil mi je. Je s nimi spokojený.Vlastní zkušenosti ještě nemám,poznám po zimě.
Zatím ještě v kamnech netopím.
Doporučila vím,že jsou perfektní od syna.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

ABX TL-220M

ABX TL-220M

Přidáno: 12. června 2015

• Vzhled
  • Takovou kytaru nikdy nekupujte i kdyby jste začinali hrat je to zfušovane to je uplně stejne jako boty z tržnice,štelovani krku imbusem neni vubec možne, protože to nejde za co utahnout krk je upně jiny než na fotce struny drnči o pražce nadstavit nizky dohmat nemožne nulty pražec nepřidělany bila krytka v předu nerovna škoda peněz.

Duvod pořizeni byl ten, že na fotce se mi zamlouvala akorat dobre do pece.

ABX ST-230 SB/WWSR

ABX ST-230 SB/WWSR

Ověřený zákazník Prokapelu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2015

Zakoupeno v Prokapelu.cz

• super cena a na začátek je super

opravdu velká spokojenost

Ověřený zákazník hudebniraj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2014

Zakoupeno v hudebniraj.cz

Super set

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• při výměně strun na tvrdší, je potřeba přidat pružiny v kobyle

Jsem s ní spokojený

Přidáno: 29. listopadu 2014

• výměník
  • velké sklo výhřevnost i do prostoru
  • výměna šamotek
  • praskání při vychladnutí
  • vrzání dveří

Zdravím, rád bych přidal trošku polínka do ohně :-)
Krbovky jsme kupovali už jetý a jednaly se už o ty "vylepšené"
aby nepreskal rám, krbovky vyhřejí i dvougenerační RD. nehodí se do malého prostoru protože díky velkému sklu je v mistnosti extra horko (5x7m). vyřešil jsem tzv mračítkem. abych snížil sálání tepla do prostoru ale hlavně do výměníku. v krbovkách topíme od podzimu do jara.
Sklo se zakuřuje - to asi u všech, roštík je malý takže častěji čistit, jinak krbovky netáhnou a jdou na to sklo. tesnění kolem dveří těsní, panty vržou.
výměnník je čtyřhran takže přístup na prd takže jej čistím dráťákem a svářecíma rukavicema kam se dostanu tam protáhnu.
už se dostalo i na výměnu šamotu, měl jsem strach o cenu nových nejprve jsem si rikal ze to bude drahe, ale i s postovnym cena kolem 1000,- stačilo zavolat do abx a prislo postou a bylo i perfektne zabalene.
výměna taky prima vše pasovalo jak má a hoodně přesně.
s krbovkama jsme spokojeni.
PS: krbovky máme už 4tý rok.
jediný co nemám vyzkoušený jak se chovají při topení uhelnými briketamy, pylinovými a ruzným dřevem zkušenosti jsme již nabrali.
v poho se vejdou i 33cm dlouhé polena!

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kvalita
  • Vzhled

Opravdu krásný set za perfektní cenu, který mohu všem vřele doporučit. Sice teprve začínám a jsem docela nenáročná, ale i přátelům poloprofesionálům se set velice líbí. Obsahuje vše, co je pro hraní potřeba a vůbec to nevypadá lacině.

Ověřený zákazník topeni-koupelny Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2014

Zakoupeno v topeni-koupelny

• kompaktní
  • pěkný vzhled
  • dostačující výkon
  • malý popelník - je třeba vysypat po jednom dni topení (hodil by se větší)
  • sklo je sice samočistící, ale vzhledem k uspořádání topeniště se prakticky nedaří plamenem čistit cca dolních 30-50% skla

Celkově mám kamna zatím pár dní a vesměs jsem spokojen. Nemám k nim žádnou zásadní výtku. Byla jediná, která měla zadní vývod ve správné výšce, takže nebylo moc z čeho vybírat, ale za tu cenu myslím dobrá koupě.

Ověřený zákazník Kamnařina.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. listopadu 2014

Zakoupeno v Kamnařina.cz

• Vypadají pěkně, dobře hoří - zatím používáme krátce
  • teplo je skoro okamžité
  • snad budou fungovat dobře i nadále
  • sklo se zanáší zasemi, hlavně ve spodní části, vrch je čistý a to používám suché dřevo,nutno před každým zatopením očistit.

Dobrá cena, design, nízká výkonnost vhodné pro novostavbu, český výrobce, napojení horního kouřovodu.

ABX Arktis 8 černá/pískovec

ABX Arktis 8 černá/pískovec

Přidáno: 20. října 2014

• krbova vlozka ako taka v poriadku
  • obklad PIESKOVEC urcite nekupovat !!!!!! Nevedia ho vyrobit, je velmi skareny ma v sebe sedo cierne rovnobezne ciary.
  • Ak chce niekto vzhlad PIESKOVEC tak jedine si vybrat na predajni presny kus, pozriet ci akurat ten pieskovec na danej vlozke je v poriadku a priamo ten kus kupit.
  • Urcite neobjednavat z vyroby dorucenim, poslu iny pieskovec v zlej kvalite
  • Jediny mozny nakup kachli je v inom prevedeni (plech, nerez)
  • Maju aj matenec ale ked takto dokazu pokazit Pieskovec neviem si predstavit co spravia s mastencom.

vzhlad PIESKOVEC nekupovat cez eshopy alebo ako dovoz z vyroby (jedine skontrolovany kus priamo na predajni)

Přidáno: 21. července 2014

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobré zpracování výrobku.
  • Naprosto dostačující pro začátečníky a pokročilejší hráče, kteří nechtějí příliš investovat.
  • Vyrovná se i dražším kytarám.
  • Sousedi z vás nebudou mít radost :-D

Za ty peníze se snad ani nic lepšího sehnat nedá. Kytara je krásná a i moc dobře hraje. Jediná slabina kompletu je slabší kombo (ta bednička s reproduktorem) má 12w chtělo by to spíš nad 15w ale pro začátek dobrý.

Set obsahuje i náhradní struny a tři trsátka.
Ideální dárek pro dítě co touží hrát na kytaru nebo pokud nevíte zda vás hraní bude bavit a bojíte se velké částky.

Osobně jsem s kytarou spokojený.

Přidáno: 8. června 2014

• Je to kytara
  • Má 6 strun
  • Hraje (just kidding)
  • je dobrá a hraje je to podstatný :D
  • pro začátečníka jak já :D je ok :D takže doporučuju :D

Za tu cenu je to dobrá kytara, takže kdo se chce učit na kytaru, tak vřele doporučuju :))

ABX GUITARS PB-280

ABX GUITARS PB-280

Ověřený zákazník Leontyna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. května 2014

(naposledy upraveno 26. května 2014)

Zakoupeno v Leontyna.cz

• dobré provedení za rozumnou cenu,vhodná pro začátečníky nebo méně náročné pokročilé hráče
  • jako bonus by snad mohl být řemen

spokojenost,přesně podle výběru a představ

ABX ST-230 RD/BBHR

ABX ST-230 RD/BBHR

Přidáno: 11. března 2014

• dobrá úprava
  • jiná hlava než byla uvedená na webu

jako druhá kytara po menších úpravách je dobrá

Ověřený zákazník hudebniraj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2014

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• nízká cena
  • v sadě vše potřebné
  • s ohledem na cenu slušné kombo
  • musí se častěji ladit, což jsem však s ohledem na cenu předpokládal

Chcete-li začít, je tento set naprosto ideální. Super cena, poměrně slušné kombo a dostanete vše, co potřebujete.

S ohledem na cenu se jedná o opravdu skvělý set.

ABX Atlantik 7 černá/pískovec

ABX Atlantik 7 černá/pískovec

Přidáno: 29. ledna 2014

• dobrý vzhledově,i výhřevnost dostačující
  • neodborně opravovaný uštíplý roh pískovce, nevím jestli od výrobce nebo prodejce při otevírání dvířek došlo k ustřihnutí šroubku, který drží pružinu usazení dvířek v pantech katastrofální musel jsem dát podložku, aby nedošlo k vypadnutí dvířek pantů po krátké době došlo k vypadnutí těsnící šnůry, použitá se tam zpět, opravdu špatně usazuje

po ústní domluvě s prodejcem, mě bylo řečeno,že manufaktura dělá divy a že pracovníci to tam sekají, jak na běžícím pásu,doporučili mě zakoupit novou těsnící šnůru a kamnářský tmel za 230kč,prodejce se šel podívat na stejný druh kamen a zjistil, že na nich šnůra není taky přilepená pouze zasazená, to tvrdil a zjistil prodejce, asi jsem měl smůlu,že se třeba kamna vyráběla v pondělí nebo v pátek,(to známe z dřívějška)výstupní kontrolu a pokud,tam výrobce vůbec má,bych zadarmo poslal domů, je s podivem,že takový výrobek může opustit brány soukromého sektoru, jinak jsem s kamny spokojen,příjemně topí, když jsem si je poopravil (dodo) a doufám, že takové prkotiny postihly jenom jednoho zákazníka

Zobrazuji 61 - 80 ze 98 recenzí 1 2 3 [ 4 ] 5